Kontakt

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku

ul. Spacerowa 4
05-822 Milanówek

nr tel.: +48 22 755 81 13
e-mail: biuro@biblioteka-milanowek.pl
facebook.com/BibliotekaMilanowek

Dyrektor Biblioteki
Elżbieta Abramczuk-Kalinowska
nr tel.: +48 510 929 474
e-mail: e.abramczuk-kalinowska@biblioteka-milanowek.pl

Główna Księgowa
Teodora Gontarczyk
e-mail: t.gontarczyk@biblioteka-milanowek.pl

Wypożyczalnia dla dorosłych
Ewa Szczepaniak
Bibliotekarz
e-mail: e.szczepaniak@biblioteka-milanowek.pl

Oddział dla dzieci i młodzieży
Edyta Dziewicka
Starszy bibliotekarz
e-mail: e.dziewicka@biblioteka-milanowek.pl

Biblioteka
Magdalena Sieczka
Bibliotekarz
e-mail: m.sieczka@biblioteka-milanowek.pl

Lokalne Centrum Kompetencji
Dawid Kosecki
Informatyk/Koordynator LCK
e-mail: d.kosecki@biblioteka-milanowek.pl

Inspektor Danych Osobowych
Robert Wakoń
e-mail: iod@rprotection.com.pl

 


Wyświetl mapę w serwisie Google Maps

  

Lokalne Centrum Kompetencji

Dawid Kosecki
e-mail: d.kosecki@biblioteka-milanowek.pl