• Ferie 2020 w Bibliotece

Zapraszamy na zajęcia i pokazy filmów podczas ferii. Od 10 do 14 lutego codziennie o godz. 12.00 wyświetlamy bajki w Oddziale dla dzieci. Każdego dnia proponujemy ciekawe zajęcia w Bibliotece i naszym Lokalnym Centrum Kompetencji.

Zajęcia są bezpłatne oprócz warsztatów „Kolorowy Plecak”, na które obowiązują zapisy a ich koszt to 10 zł od uczestnika.

Zapisy na warsztaty „Kolorowy plecak” rozpoczynamy 20 stycznia o godz. 12.00. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy na warsztaty odbywają się osobiście w Bibliotece (ul. Spacerowa 4) w godzinach pracy placówki. Opłata za warsztaty to 10 zł od uczestnika.

W ramach warsztatów dzieci otrzymają specjalne plecako-torby które będą malować według różnych, barwnych wzorów.

Serdecznie zapraszamy!