• Wirtualna wystawa „Milanówek dawny i obecny”

Zachęcamy do obejrzenia naszej wystawy, na której znajdziecie Państwo najbardziej charakterystyczne miejsca Milanówka czyli wiadukt, dom Piekarskiego, ulicę Warszawską, basen miejski czy kościół św. Jadwigi Śląskiej.

Dawne fotografie zrobione kilkadziesiąt lat temu zestawiliśmy ze zdjęciami obecnymi. Wystawa została opracowana na bazie materiałów Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej w Milanówku oraz dzięki przekazanym fotografiom przez partnerów i mieszkańców miasta. Mamy nadzieję, że wiele zdjęć wywoła u państwa uśmiech na twarzy oraz łzę w oku, a dla najmłodszego pokolenia będzie interesującą lekcją historii.

Wystawa znajduje się w zakładce strefa czytelnika na naszej stronie internetowej biblioteka-milanowek.pl
    LINK -----> WYSTAWA