• DKK 27.11.2018

27 listopada był chłodnym, pochmurnym dniem... lecz nie dla uczestników spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, którzy w tym dniu, licznie pojawili się w bibliotece.

Książka "Spóźnieni kochankowie' Williama Whartona zachęciła do wzięcia udziału w rozmowach o tej pięknej, zmysłowej i wzruszającej książce. Autor udowadnia, że uczucie, erotyzm czy uniesienia, nie znają metryki. Po przeczytaniu tej książki w naszej pamięci pozostają przepiękne obrazy Paryża  czy też relacji  intymnych między  bohaterami książki - niewidomej dojrzałej kobiety i amerykańskiego malarza.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu DKK, które odbędzie się  we wtorek , 18.XII`18 o godz. 18.00. w bibliotece. Tym razem rozmawiać będziemy o książce Marzeny Rogalskiej "Wyprzedaż snów". Zapraszamy.