• Informacja

Zwracamy się z uprzejmą prośbą aby osoby z infekcjami pozostały w domu i nie przychodziły do biblioteki.
  • Relacja ze spotkania z Igorem Brejdygantem

• Spotkanie z Igorem Brejdygantem

Zapraszamy 22 lutego o godz. 16:00 na spotkanie z Igorem Brejdygantem. Na wszystkich uczestników będzie czekał poczęstunek. Spotkanie poprowadzi Maciej Dziewięcki. Wstęp wolny.
  • Ferie 2020 w Bibliotece

Zapraszamy na zajęcia i pokazy filmów podczas ferii. Od 10 do 14 lutego codziennie o godz. 12.00 wyświetlamy bajki w Oddziale dla dzieci. Każdego dnia proponujemy ciekawe zajęcia w Bibliotece i naszym Lokalnym Centrum Kompetencji.
  • Nie żyje Pan Dariusz Biernacki

Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i wszystkim bliskim Pana Dariusza Biernackiego.
  • Biblioteka uruchamia dostęp do Legimi.

Od 8 stycznia 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku uruchomiła dostęp do bazy elektronicznych książek pod nazwą "Legimi". Czytelnik pobierając kod (osobiście w Bibliotece) uzyskuje dostęp do kilkuset książek, które może czytać przy użyciu, komputera, laptopa czy smartfona. Dostęp do bazy jest bezpłatny, wystarczy być zarejestrowanym czytelnikiem MBP w Milanówku.
  • Biblioteka na święta

Zapraszamy do odwiedzin biblioteki w okresie świątecznym w poniższych godzinach. A dla wszystkich zapominalskich zachęcamy do zwrotu wypożyczonych zbiorów bez ponoszenia kosztów przetrzymania, w terminie od 16 grudnia do 4 stycznia.
  • Mikołajkowe CzytaSie

Przed nami kolejne spotkanie z najmłodszymi czytelnikami. Tym razem będzie to mikołajkowe wydanie CzytaSie Widzimy się w piątek 6.12 ale wyjątkowo o g.16.00.
  • LCK - Święty Mikołaj

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z modelowania przy użyciu Pióra 3D.
  • Spotkanie autorskie z Alicją Urbanik-Kopeć

Zapraszamy na spotkanie z Alicją Urbanik-Kopeć, autorką książek „Anioł w domu, mrówka w fabryce” oraz „Instrukcja nadużycia. Służące w XIX-wiecznych polskich domach”