• Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto zostało ustanowione przez UNESCO w 1995 roku.
  • Biblioteka nieczynna w dn. 2.05.2014

W dniu 2 maja 2014 r. Biblioteka będzie nieczynna.
  • Skrócone godziny pracy w Wielki Piątek

W Wielki Piątek (18 kwietnia 2014) Biblioteka będzie czynna w godzinach 10.30 - 16.30
  • Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najlepsze życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności. Pracownicy biblioteki.
  • Kary za nieterminowe zwroty!!!

Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie informujemy, że w związku z uruchomieniem elektronicznych wypożyczeń w bibliotece, regulaminowe kary finansowe za przetrzymanie materiałów bibliotecznych (książki ponad 30 dni, audiobooki ponad 14 dni i filmy ponad 7 dni) system zaokrągla do pełnych złotówek. Pracownicy Biblioteki
  • Nowe karty biblioteczne

Od dnia 1 kwietnia biblioteka przechodzi na elektroniczny system wypożyczeń.
  • NOWY REGULAMIN

Z dniem 1.03.2014 w Bibliotece zaczyna obowiązywać nowy regulamin wypożyczeń.
  • Grant dla biblioteki w ramach ochrony i cyfryzacji dziedzictwa kulturowego

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku wraz z Ośrodkiem Fundacji Karta złożyły, w listopadzie ub. roku, wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach priorytetu „Ochrona i cyfryzacja dziedzictwa kulturowego". Projekt dotyczy digitalizacji kolekcji niedawno zmarłego artysty – Szymona Wdowiaka.
  • FUNDACJA ORANGE

Biblioteka przystąpiła do programu Orange dla bibliotek.
  • Nowa strona biblioteki

Witamy na naszej nowej stronie! Mamy nadzieję, że obecna strona będzie dla Państwa bardziej przejrzysta i w sposób bardziej dostępny ułatwi Państwu pełniejsze dotarcie do naszych informacji...