• Dotacja na zakup książęk

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku otrzymała dotację w wysokości 8850,00zł na realizację Priorytetu 1 Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".
  • Poszerzamy Horyzonty

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP zaprasza na bezpłatne szkolenia w Brwinowie w dn. 27-28 września 2014
  • Przedłużanie wypożyczonych książek

Uprzejmie przypominamy, aby przedłużyć termin zwrotu wypożyczonych książek należy zadzwonić do Biblioteki PRZED upływem daty zwrotu. Termin zwrotu można sprawdzić logując się na swoje konto biblioteczne w Strefie Czytelnika. Czytelnicy mogą też samodzielnie prolongować książki na stronie internetowej na okres JEDNEGO TYGODNIA. Prolongaty (przedłużenia) można dokonać JEDNORAZOWO.
  • Informacja dla Czytelników

Dla wszystkich czytelników, posiadających karty biblioteczne istnieje możliwość samodzielnego sprawdzenia terminu zwrotu książek, przedłużenia terminu zwrotu wypożyczonych książek, jak również zarezerwowania poszukiwanej pozycji.
  • Wystawa fotografii Szymona Wdowiaka w willi Borówka

W dniu 15 czerwca 2014 roku, podczas festiwalu Otwarte Ogrody miała miejsce wystawa fotografii Szymona Wdowiaka.
  • Zmiana godzin otwarcia w lipcu i sierpniu

Uprzejmie informujemy, że w lipcu i sierpniu Biblioteka będzie otwarta w godzinach: Poniedziałki 12.00-18.00 Wtorki 12.00 - 17.00 Środy 11.00 - 16.00 Czwartki 11.00 - 16.00 Piątki 12.00 - 17.00
  • Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto zostało ustanowione przez UNESCO w 1995 roku.
  • Biblioteka nieczynna w dn. 2.05.2014

W dniu 2 maja 2014 r. Biblioteka będzie nieczynna.
  • Skrócone godziny pracy w Wielki Piątek

W Wielki Piątek (18 kwietnia 2014) Biblioteka będzie czynna w godzinach 10.30 - 16.30
  • Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najlepsze życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności. Pracownicy biblioteki.