• Otwarcie Lokalnego Centrum Kompetencji

Oficjalnego otwarcia Lokalnego Centrum Kompetencji dokonali w dniu 22 października 2015 r. przedstawiciele samorządu województwa: Janina Ewa Orzełowska Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Radosław Rybicki Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWM, Krzysztof Filiński Prezes Agencji Rozwoju Mazowsza, przedstawiciele Miasta Milanówka: Wiesława Kwiatkowska Burmistrz Miasta Milanówka oraz Małgorzata Trębińska, Przewodnicząca Rady Miasta Milanówka.
  • Święto Miasta Milanówka 2015

19 września Miejska Biblioteka Publiczna czynnie uczestniczyła w Święcie Miasta Milanówka.
  • ŚWIĘTO MIASTA MILANÓWKA

Święto Miasta Milanówka - Lata 20, Lata 30. MY TEŻ TAM BĘDZIEMY!
  • Po przedstawieniu "Foszek Czyścioszek"

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom, że mimo niesprzyjającej pogody, tak licznie przybyli na spektakl wraz ze swoimi milusińskimi!
  • Dzień Sportu w Milanówku - Wysokie Loty 2015

30 sierpnia br. (niedziela) na Stadionie Miejskim w Milanówku przy ul. Turczynek 8 odbędzie się DZIEŃ SPORTU pod hasłem „Wysokie Loty 2015”. Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury przygotował szereg podniebnych atrakcji!
  • Ciekawe spotkanie autorskie

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu autorskim ze Sławomirem Koprem. Nieobecni niech żałują!
  • "Foszek czyścioszek" - przedstawienie dla dzieci

Biblioteka zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na przedstawienie pt. "Foszek Czyścioszek" w wykonaniu Teatru Duet. Spektakl odbędzie się 25 sierpnia 2015 r. o godz. 17.oo. WSTĘP WOLNY!
  • Sławomir Koper w naszej bibliotece

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z wybitnym autorem książek o tematyce historycznej Sławomirem Koprem, które odbędzie się w siedzibie biblioteki (sala konferencyjna) w piątek 21 sierpnia o godz. 18.00. Bardzo liczymy na wysoką frekwencję.
  • Porady prawne w milanowskiej bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku rozpoczyna nowy projekt bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców naszego miasta. Celem naszym jest pomoc osobom mającym utrudniony dostęp do bezpłatnego poradnictwa prawnego.
  • Rusza Dyskusyjny Klub Książki