Aktualności

 • Otwarcie Lokalnego Centrum Kompetencji

  Oficjalnego otwarcia Lokalnego Centrum Kompetencji dokonali w dniu 22 października 2015 r. przedstawiciele samorządu województwa: Janina Ewa Orzełowska Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Radosław Rybicki Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWM, Krzysztof Filiński Prezes Agencji Rozwoju Mazowsza, przedstawiciele Miasta Milanówka: Wiesława Kwiatkowska Burmistrz Miasta Milanówka oraz Małgorzata Trębińska, Przewodnicząca Rady Miasta Milanówka.
 • Święto Miasta Milanówka 2015

  19 września Miejska Biblioteka Publiczna czynnie uczestniczyła w Święcie Miasta Milanówka.
 • ŚWIĘTO MIASTA MILANÓWKA

  Święto Miasta Milanówka - Lata 20, Lata 30. MY TEŻ TAM BĘDZIEMY!
 • Po przedstawieniu "Foszek Czyścioszek"

  Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom, że mimo niesprzyjającej pogody, tak licznie przybyli na spektakl wraz ze swoimi milusińskimi!
 • Dzień Sportu w Milanówku - Wysokie Loty 2015

  30 sierpnia br. (niedziela) na Stadionie Miejskim w Milanówku przy ul. Turczynek 8 odbędzie się DZIEŃ SPORTU pod hasłem „Wysokie Loty 2015”. Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury przygotował szereg podniebnych atrakcji!
 • Ciekawe spotkanie autorskie

  Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu autorskim ze Sławomirem Koprem. Nieobecni niech żałują!
 • "Foszek czyścioszek" - przedstawienie dla dzieci

  Biblioteka zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na przedstawienie pt. "Foszek Czyścioszek" w wykonaniu Teatru Duet. Spektakl odbędzie się 25 sierpnia 2015 r. o godz. 17.oo. WSTĘP WOLNY!
 • Sławomir Koper w naszej bibliotece

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z wybitnym autorem książek o tematyce historycznej Sławomirem Koprem, które odbędzie się w siedzibie biblioteki (sala konferencyjna) w piątek 21 sierpnia o godz. 18.00. Bardzo liczymy na wysoką frekwencję.
 • Porady prawne w milanowskiej bibliotece!

  Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku rozpoczyna nowy projekt bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców naszego miasta. Celem naszym jest pomoc osobom mającym utrudniony dostęp do bezpłatnego poradnictwa prawnego.
 • Rusza Dyskusyjny Klub Książki

  Rusza Dyskusyjny Klub Książki w naszej bibliotece. Drogi Czytelniku, Znasz się na literaturze? SUPER! A może niekonieczne. To nie szkodzi. Przyłącz się do nowo powstałego w bibliotece w Milanówku Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK). W doborowym towarzystwie, przy pysznej, aromatycznej kawce i ciasteczku, spędzisz miło i ciekawie czas dyskutując o przeczytanych książkach.