• Tablety w Twojej Bibliotece

W ramach Programu Rozwoju Bibliotek organizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) biblioteka w Milanówku otrzymała trzy tablety firmy Apple z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem.
  • Godziny otwarcia w Wielki Piątek

W dniu 3 kwietnia 2015 (Wielki Piątek) Biblioteka będzie otwarta w godzinach 11.00 - 17.00
  • Życzenia Wielkanocne

Wszystkim czytelnikom naszej biblioteki życzymy spokojnych i wesołych świąt Wielkanocnych - Zofia Pawlak-Szymańska z zespołem
  • ACADEMICA dostępna w bibliotece

Od 23 marca br. można korzystać z cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej książek i czasopism naukowych zgromadzonych w Bibliotece Narodowej (ACADEMICA). Usługa jest bezpłatna i dostępna w godzinach pracy wypożyczalni biblioteki.
  • Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej informuje...

W związku z obchodzonym w Milanówku Rokiem Feliksa Dzierżanowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do zapoznania się z dokumentami znajdującymi się w Archiwum Tradycji Lokalnej.
  • Dotacja na książki

W 2014 r. biblioteka otrzymała w ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek”- Priorytet 1 dotację w wysokości 8550,00 zł. na realizację wymienionego w programie zadania. To pozwoliło wzbogacić księgozbiór placówki o 340 woluminy.
  • Życzenia Świąteczne

Miłych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich czytelników. Bardzo dziękujemy za przekazane bibliotece dary książkowe. Dyrektor MBP Zofia Pawlak-Szymańska wraz z zespołem
  • Biblioteka będzie nieczynna w Wigilię

W Wigilię, dnia 24 grudnia (środa), Biblioteka będzie nieczynna.
  • Bookcrossing w Bibliotece

Drodzy Czytelnicy! W naszej Bibliotece rozpoczynamy akcję bookcrossingu. Każdy może zabrać ze sobą książki ze specjalnie przygotowanego miejsca, a także zostawić niepotrzebne już książki innym czytelnikom. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji!
  • 10 listopada 2014 r. Biblioteka będzie nieczynna

W dniu 10 listopada 2014 r. (poniedziałek) biblioteka będzie nieczynna. Za niedogodności przepraszamy.