• Życzenia Świąteczne

Miłych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich czytelników. Bardzo dziękujemy za przekazane bibliotece dary książkowe. Dyrektor MBP Zofia Pawlak-Szymańska wraz z zespołem
  • Biblioteka będzie nieczynna w Wigilię

W Wigilię, dnia 24 grudnia (środa), Biblioteka będzie nieczynna.
  • Bookcrossing w Bibliotece

Drodzy Czytelnicy! W naszej Bibliotece rozpoczynamy akcję bookcrossingu. Każdy może zabrać ze sobą książki ze specjalnie przygotowanego miejsca, a także zostawić niepotrzebne już książki innym czytelnikom. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji!
  • 10 listopada 2014 r. Biblioteka będzie nieczynna

W dniu 10 listopada 2014 r. (poniedziałek) biblioteka będzie nieczynna. Za niedogodności przepraszamy.
  • Dotacja na zakup książęk

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku otrzymała dotację w wysokości 8850,00zł na realizację Priorytetu 1 Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".
  • Poszerzamy Horyzonty

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP zaprasza na bezpłatne szkolenia w Brwinowie w dn. 27-28 września 2014
  • Przedłużanie wypożyczonych książek

Uprzejmie przypominamy, aby przedłużyć termin zwrotu wypożyczonych książek należy zadzwonić do Biblioteki PRZED upływem daty zwrotu. Termin zwrotu można sprawdzić logując się na swoje konto biblioteczne w Strefie Czytelnika. Czytelnicy mogą też samodzielnie prolongować książki na stronie internetowej na okres JEDNEGO TYGODNIA. Prolongaty (przedłużenia) można dokonać JEDNORAZOWO.
  • Informacja dla Czytelników

Dla wszystkich czytelników, posiadających karty biblioteczne istnieje możliwość samodzielnego sprawdzenia terminu zwrotu książek, przedłużenia terminu zwrotu wypożyczonych książek, jak również zarezerwowania poszukiwanej pozycji.
  • Wystawa fotografii Szymona Wdowiaka w willi Borówka

W dniu 15 czerwca 2014 roku, podczas festiwalu Otwarte Ogrody miała miejsce wystawa fotografii Szymona Wdowiaka.
  • Zmiana godzin otwarcia w lipcu i sierpniu

Uprzejmie informujemy, że w lipcu i sierpniu Biblioteka będzie otwarta w godzinach: Poniedziałki 12.00-18.00 Wtorki 12.00 - 17.00 Środy 11.00 - 16.00 Czwartki 11.00 - 16.00 Piątki 12.00 - 17.00