• Nieczynna Biblioteka 06.01.2018

Uprzejmie informujemy, że dnia 6 stycznia, w sobotę, w Święto Trzech Króli, Biblioteka będzie nieczynna.
  • Godziny otwarcia biblioteki w okresie świąteczno-noworocznym

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza czytelników w okresie świąteczno-noworocznym
  • DKK 19.12.2017

We wtorkowy, przedświąteczny wieczór ponownie spotkaliśmy się w bibliotece, aby podyskutować o książce autorstwa W. Tochmana i K. Boni. Tym razem rozmowy dotyczyły jednej z największych operacji humanitarnych współczesnego świata oraz intymnych portretów ofiar wojny domowej w Syrii. "Kontener", bo tak brzmi tytuł omawianego reportażu, wywołał w każdym z uczestników spotkania, wiele skrajnych emocji i opinii. Było to spotkanie wyjątkowo burzliwe, ale przebiegające w naprawdę serdecznej i przyjaznej atmosferze. Na kolejne zapraszamy w przyszłym roku - 30 stycznia 2018. Wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku!!!
  • Świąteczne życzenia

Niezwykłych wzruszeń z książką na Święta i Nowy Rok życzy Państwu dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z pracownikami.
  • Prezenty i wielka wymiana książek

Prezenty dla dzieci za odgadnięte zagadki i wielka wymiana książek
  • DKK 19.12.2017

19 grudnia 2017 r. o godz. 18.00 w bibliotece, po raz kolejny odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem omawiać będziemy książkę pochodzącą z "Paczki Literackiej", a mianowicie "Kontener" autorstwa Katarzyny Boni i Wojciecha Tochmana. Zapraszamy!
  • Nieczynna Biblioteka 09.12.2017

Nieczynna Biblioteka 09.12.2017 (sobota). Za utrudnienia przepraszamy
  • Akademia Talentów 9.12.2017

Już 9 grudnia o godzinie 12:00 w Sali Konferencyjnej przy ul. Spacerowej 4 odbędzie się warsztat z elementami pokazu: "5 barw z 1 roztworu i inne kolory chemii" - poprowadzi go Lucjan Staszewski współpracownik Centrum Nauki Kopernik!! Akademia Talentów zaprasza!
  • Akademia Talentów - Podsumowanie projektu edukacyjnego - Miasto

Akademia Talentów wraz ze Stowarzyszeniem Stospotkań zapraszają na Podsumowanie projektu edukacyjnego - Miasto
  • Warsztaty z programowania Java

Zapraszamy do Lokalnego Centrum Kompetencji w Bibliotece przy ul. Spacerowej 4 na warsztaty w Akademii Talentów "Z programowaniem na Ty". Są to podstawy z programowania w języku Java, prowadzone przez Tomasza Piekarczyka. Terminy: - 11.12.2017r. godz. 18.00 - 18.12.2017r. godz. 18.00 - 8.01.2018r. godz. 18.00