Aktualności

 • 1.07.2017 RAJD ROWEROWY "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ"

  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym "Odjazdowy Bibliotekarz". Start 1 lipca 2017 (w sobotę) o godzinie 11.00 spod Siedziby Biblioteki przy ulicy Spacerowej 4.
 • 09.2016-05.2017 Projekt „Milanówek Czyta”

  W maju tego roku zakończyliśmy realizację edukacyjno-kulturalnego projektu „Milanówek Czyta. Przez dziesięć miesięcy zachęcaliśmy milanowian do odnajdywania w sobie zainteresowania literaturą, kształtowania oraz pogłębiania pasji poprzez poszukiwanie wiedzy i zdobywanie doświadczeń.
 • Wirtualna Biblioteka

  Skorzystaj z darmowych e- książek. Dzięki temu możesz wypożyczyć książkę bez wychodzenia z domu wystarczy tylko: odebrać w bibliotece swój indywidualny kod PIN, zalogować się na www.libra.ibuk.pl, wprowadzić otrzymany kod PIN
 • 27.05.2017 Rozstrzygnięcie konkursu "Słowa i słówka"

  27 maja o godz. 14.00 zapraszamy do Przedszkola Nr 1 przy ul. Fiderkiewicz 43 na rozstrzygnięcie konkursu "Słowa i słówka dla Milanówka".
 • 11.05.2017 Spotkanie autorskie z Mają Popielarską

  11 maja o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Mają Popielarską. Dziennikarką, prezenterką pogody, architektem krajobrazu. Zagorzałą wielbicielką kwiatów i ogrodów. Autorką kilku bestsellerowych poradników.
 • 07.05.2017 Spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim

  Jego twarz brzmi znajomo. Ale tych historii jeszcze nikt nie słyszał. Piotr Gąsowski przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia. Co go łączyło z Robinem Williamsem, jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno i czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka – o tym w książce i na spotkaniu 7 maja o godz. 17.00 w Starym Kinie.
 • 14-15.04.2017 Zmina godzin otwarcia biblioteki w okresie świątecznym

  14 kwietnia (Wielki Piątek)- Biblioteka czynna w godz. 10.00-16.00, 15 Kwietnia (Wielka Sobota) - Biblioteka nieczynna
 • 30.04.2017 Konkurs fotograficzny

  Wiosenny konkurs fotograficzny "Dziecko i wiosna". Temat konkursu oczywiście wiosenny, interpretacja dowolna, ważne, aby zdjęcie było Waszego autorstwa i nawiązywało do hasła przewodniego. Dla uczestników najciekawszych zdjęć przygotowaliśmy jako nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwiatnia
 • Konkurs literacki "Słowa i słówka dla Milanówka"

  Lubisz pisać wiersze lub inne utwory? Może napiszesz coś o Milanówku ? Zgłoś się do II edycji konkursu literackiego „Słowa i Słówka dla Milanówka”.
 • Regulamin krzyżówki dla dzieci i młodzieży zamieszczonej w Biuletynie Miasta Milanówka

  W najnowszym Biuletynie Miasta Milanówka zamieszczona została krzyżówka dla dzieci i młodzieży. Rozwiązanie prosimy przesyłać na adres mailowy: biuletyn@milanowek.pl do 18 każdego miesiąca, którego dotyczy aktualne wydanie pisma. Na zwycięzcę czeka nagroda. Poniżej regulamin.