Aktualności

 • Letnia Filharmonia 2017

  Już w niedzielę 9 lipca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert utworów Jacka Kaczmarskiego w ramach Letniej Filharmonii. W programie znane utwory takie jak: "Źródło", "Obława" czy "Nasza klasa".
 • Prace organizacyjno - porządkowe w bibliotece.

  Szanowni Czytelnicy. Informujemy, że ze względu na prace organizacyjno-porządkowe w dniach od 24 lipca do 31 lipca biblioteka będzie nieczynna. Zapraszamy 1 sierpnia w godzinach 10.00 - 18.00.
 • Letnia Filharmonia

  Miejska Biblioteka Publiczna i Milanowskie Centrum Kultury zapraszają na trzecią edycję Letniej Filharmonii w Milanówku.
 • Mobilna Biblioteka

  27 czerwca ruszyła mobilna biblioteka w strefie rekreacyjnej Miejskiego Podwórka przy ulicy Sportowej 70 b. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów dobrej książki.
 • 1.07.2017 RAJD ROWEROWY "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ"

  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym "Odjazdowy Bibliotekarz". Start 1 lipca 2017 (w sobotę) o godzinie 11.00 spod Siedziby Biblioteki przy ulicy Spacerowej 4.
 • 09.2016-05.2017 Projekt „Milanówek Czyta”

  W maju tego roku zakończyliśmy realizację edukacyjno-kulturalnego projektu „Milanówek Czyta. Przez dziesięć miesięcy zachęcaliśmy milanowian do odnajdywania w sobie zainteresowania literaturą, kształtowania oraz pogłębiania pasji poprzez poszukiwanie wiedzy i zdobywanie doświadczeń.
 • Wirtualna Biblioteka

  Skorzystaj z darmowych e- książek. Dzięki temu możesz wypożyczyć książkę bez wychodzenia z domu wystarczy tylko: odebrać w bibliotece swój indywidualny kod PIN, zalogować się na www.libra.ibuk.pl, wprowadzić otrzymany kod PIN
 • 27.05.2017 Rozstrzygnięcie konkursu "Słowa i słówka"

  27 maja o godz. 14.00 zapraszamy do Przedszkola Nr 1 przy ul. Fiderkiewicz 43 na rozstrzygnięcie konkursu "Słowa i słówka dla Milanówka".
 • 11.05.2017 Spotkanie autorskie z Mają Popielarską

  11 maja o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Mają Popielarską. Dziennikarką, prezenterką pogody, architektem krajobrazu. Zagorzałą wielbicielką kwiatów i ogrodów. Autorką kilku bestsellerowych poradników.
 • 07.05.2017 Spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim

  Jego twarz brzmi znajomo. Ale tych historii jeszcze nikt nie słyszał. Piotr Gąsowski przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia. Co go łączyło z Robinem Williamsem, jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno i czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka – o tym w książce i na spotkaniu 7 maja o godz. 17.00 w Starym Kinie.