• Narodowe czytanie 2017

Dziękujemy uczestnikom Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.
  • Narodowe Czytanie

Zapraszamy na Narodowe Czytanie 2 września do Starego Kina (L'amour Maison).
  • Letnia Filharmonia 2017

Zapraszamy do Liceum przy ul. Piasta 14. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny.
  • Zakończenie cyklu Letniej Filharmonii 2017

Zapraszamy na zakończenie cyklu Letniej Filharmonii 20 sierpnia (niedzielę) o godz. 19.00. Wystąpi aktora Magdalena Kumorek w autorskim projekcie „Śmiercie”. Projekt jest dedykowany poecie Bolesławowi Leśmianowi.
  • Letnia Filharmonia 2017

Zapraszamy na Letnią Filharmonię 6 sierpnia (niedzielę) o godz. 19.00. Zaśpiewa Duet Leszko&Piątek który wykonają piosenki Marka Grechuty we własnym aranżacjach
  • Rajd rowerowy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu rowerowego. Pogoda dopisała, atmosfera była gorąca a trasa Milanówek - Podkowa Leśna - Milanówek została pokonana w dość krótkim czasie.
  • Letnia Filharmonia 2017

Już w niedzielę 9 lipca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert utworów Jacka Kaczmarskiego w ramach Letniej Filharmonii. W programie znane utwory takie jak: "Źródło", "Obława" czy "Nasza klasa".
  • Prace organizacyjno - porządkowe w bibliotece.

Szanowni Czytelnicy. Informujemy, że ze względu na prace organizacyjno-porządkowe w dniach od 24 lipca do 31 lipca biblioteka będzie nieczynna. Zapraszamy 1 sierpnia w godzinach 10.00 - 18.00.
  • Letnia Filharmonia

Miejska Biblioteka Publiczna i Milanowskie Centrum Kultury zapraszają na trzecią edycję Letniej Filharmonii w Milanówku.
  • Mobilna Biblioteka

27 czerwca ruszyła mobilna biblioteka w strefie rekreacyjnej Miejskiego Podwórka przy ulicy Sportowej 70 b. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów dobrej książki.