• Akademia Talentów

Miejska Biblioteka Publiczna uruchamia pilotażowy program pod hasłem "Akademia Talentów".
  • Głośne czytanie na bibliotecznym dywanie

Wakacje się skończyły, a w bibliotece rozpoczynają się kolejne spotkania z cyklu "Głośne czytanie".
  • Za nami Święto Miasta 2017

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała spotkanie z Agnieszką Fitkau-Perepeczko.
  • Święto Miasta

Zapraszamy na Święto Miasta 9 września!
  • Narodowe czytanie 2017

Dziękujemy uczestnikom Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.
  • Narodowe Czytanie

Zapraszamy na Narodowe Czytanie 2 września do Starego Kina (L'amour Maison).
  • Letnia Filharmonia 2017

Zapraszamy do Liceum przy ul. Piasta 14. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny.
  • Zakończenie cyklu Letniej Filharmonii 2017

Zapraszamy na zakończenie cyklu Letniej Filharmonii 20 sierpnia (niedzielę) o godz. 19.00. Wystąpi aktora Magdalena Kumorek w autorskim projekcie „Śmiercie”. Projekt jest dedykowany poecie Bolesławowi Leśmianowi.
  • Letnia Filharmonia 2017

Zapraszamy na Letnią Filharmonię 6 sierpnia (niedzielę) o godz. 19.00. Zaśpiewa Duet Leszko&Piątek który wykonają piosenki Marka Grechuty we własnym aranżacjach
  • Rajd rowerowy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu rowerowego. Pogoda dopisała, atmosfera była gorąca a trasa Milanówek - Podkowa Leśna - Milanówek została pokonana w dość krótkim czasie.