• Uwalniamy Książki 2019!

12 czerwca (środa) obchodzimy Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek.
  • Karta biblioteczna w telefonie!

Pierwszy etap realizacji unijnego projektu "Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu" za nami! Od teraz można skanować ekrany smartfonów zamiast kart bibliotecznych!
  • Tydzień Bibliotek w Milanówku 8-15 maja

Tegoroczna, XVI już edycja Tygodnia Bibliotek, odbywała się pod hasłem: „#biblioteka” podkreślając nowoczesność książnic, ich aktywny udział w cyfrowym świecie i nadążanie za technicznymi nowinkami.
  • #9maja

Przygotowaliśmy niecodzienny konkurs facebookowy, polegający na kreatywnym przedstawieniu w formie zdjęcia siebie ze swoją ulubioną książką. Czekamy na śmiałe i odjazdowe pomysły!
  • #8maja

Zapraszamy na wystawę plenerową pod tytułem „Czas Moniuszki”. Ekspozycja otwiera Tydzień Bibliotek w Milanówku, który potrwa od 8 do 15 maja. Wernisaż wystawy odbędzie się 8 maja, w środę o godz. 18.00 przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Milanówku, ul. Spacerowa 4. Plenerowa ekspozycja pokazuje ważne momenty z życia twórcy opery narodowej.
  • #amnestia

UWAGA!! W dniach od 6 -18 maja 2019 ogłaszamy amnestię w Bibliotece!!! Można zwracać zaległe zbiory (książki, audiobooki i filmy)!! Każdy czytelnik, który zwróci w tym okresie przeterminowane pozycje nie zapłaci regulaminowej kary pieniężnej!
  • Tydzień Bibliotek 2019

• Życzenia od LCK

• Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Pogody, słońca, radości, wesołych oraz zdrowych Świąt Wielkanocnych! Życzy Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej i pracownicy.
  • Poszukujemy dziennikarza