• Spotkanie autorskie - Wojciech Chmielarz

25 lutego (niedziela) 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem, autorem tytułów takich jak: "Wampir" czy "Cienie". Serdecznie zapraszamy!
  • Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
  • Nieczynna biblioteka 10.02.2018r.

Uprzejmie informujemy, że dnia 10 lutego, w sobotę biblioteka będzie nieczynna.
  • Akademia Talentów - "Fraktale"

10 lutego o godzinie 12:00 w Sali Konferencyjnej przy ul. Spacerowej 4 odbędzie się wykład o matematyce "Fraktale" - poprowadzi go Paweł Jaskólski współpracownik Centrum Nauki Kopernik!! Akademia Talentów zaprasza!
  • "Milanowianki tom II"

Zapraszamy 4 lutego 2018 r. o godz. 18.00 na premierę książki "Milanowianki tom II".
  • IBUK Libra

Zapraszamy do naszej biblioteki po bezpłatne kody dostępu do serwisu Ibuk Libra.
  • Ankieta - E-usługi w bibliotece

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej nowych e-usług w bibliotece.
  • "Express Moskwa - Milanówek"

Zapraszamy 28 stycznia 2018r. o godz. 17.00 na promocję książki Niny Gąsowskiej "Express Moskwa - Milanówek". Sala konferencyjna, ul. Spacerowa 4.
  • DKK 30.01.2018

Dyskusyjny Klub Książki kolejny raz zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z intrygującą książką pt."Za zamkniętymi drzwiami" autorstwa B.A Paris. W ostatni wtorek miesiąca (30 stycznia) o godz. 18.00 Do zobaczenia w Bibliotece.
  • Zapraszamy na ferie w Bibliotece!

Tegoroczne ferie w Bibliotece - to warsztaty, spotkania oraz różnorodne zajęcia dla dzieci.