• Tydzień Bibliotek

Tydzień Bibliotek w Milanówku
  • Spotkanie z historią i filmem - podsumowanie

W dniu 15 kwietnia 2018r. Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku wraz z Milanowskim Towarzystwem Letniczym poprowadzili „spotkanie z historią i filmem” poświęcone Jackowi Winklerowi i Lechowi Zondkowi.
  • Spotkanie z historią i filmem

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Milanowskie Towarzystwo Letnicze zapraszają na spotkanie z historią i filmem poświęcone Jackowi Winklerowi i Lechowi Zondkowi.
  • DKK 24 kwietnia 2018 r.

Zbliża się termin kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. We wtorek, 24 kwietnia`18 r. o godz. 18-tej spotkamy się przy kawie, ciastkach i owocach, aby porozmawiać o książce Ewy Winnickiej „Był sobie chłopczyk”
  • Wideorelacja z Milanówka

Zapraszamy do obejrzenia filmu z odwiedzin w Milanówku stworzonego przez ekipę z projektu M@zowszanie
  • Spotkanie autorskie - Agata Markiewicz

Milanowianka, autorka książki "Kobiety i rodziny powstańców styczniowych zesłanych w głąb Rosji" była gościem Biblioteki w Milanówku w minioną niedzielę 8 kwietnia.
  • Przerwy w dostawie prądu w Bibliotece

Uprzejmie informujemy, że od 13 kwietnia od godz. 18.00 do 16 kwietnia do godz. 12.00 nastąpi przerwa w dostępie do strony internetowej oraz katalogu online biblioteki w związku z usuwaniem awarii elektrycznej.
  • Życzenia Wielkanocne

• Wyniki Konkursu Wielkanocnego

Wynik konkursu Wielkanocnego "Życzenia piszemy, książki na święta bierzemy".
  • Wielkanocny Konkurs Biblioteki

Zapraszamy na Wielkanocny Konkurs Biblioteki na naszym Facebooku!