• Program Akademii Talentów

Wykłady - Sala Konferencyjna przy Bibliotece, ul. Spacerowa 4. - 25 listopada - Przyroda "Żyć i przeżyć-Rośliny" - Tomasz Ruszkowski - 9 grudnia - Chemia "5 barw z 1 roztworu i inne kolory chemii" - Lucjan Staszewski - 20 stycznia - "Fraktale" wykład o matematyce - Paweł Jaskólski
  • Przygotowania do Akademii Talentów

Zapraszamy 14 października na godz. 12.00 do Sali Konferencyjnej na inauguracje Akademii Talentów w Milanówku.
  • Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zgłosiła swój udział w ogólnopolskiej akcji "Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie", w której nasza biblioteka ma szansę wygrać pakiet 250 książek oraz pufę do wspólnego czytania.
  • DKK 23.10.2017

Dyskusyjny Klub Książki serdecznie zaprasza 23 października o godz. 20.30. Dyskutować będziemy o książce pt. „Bieżeństwo 1915. Zapomniani uchodźcy” autorki Anety Prymak – Oniszk.
  • Nieczynna biblioteka 14.10.2017

Szanowni Czytelnicy Informujemy, że dnia 14 października (sobota) biblioteka będzie NIECZYNNA Zapraszamy w poniedziałek 16 października w godz. 12.00 - 20.00
  • Nowości książkowe !

Mamy przyjemność poinformować, że od dziś są dostępne nowości książkowe.
  • Paczka Literacka

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka została beneficjentem akcji "Paczka literacka"

Dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych
  • Odwołane Głośne Czytanie

W najbliższy wtorek 26 września zajęcia głośnego czytania są odwołane.
  • Klub DKK

Z przyjemnością informujemy, że po wakacyjnej przerwie, ponownie rusza Dyskusyjny Klub Książki.