• Quiz 17.03.20r.

Rozpoczynamy cykl konkursów internetowych. Dziś przygotowaliśmy dla Was zagadki literackie!!! Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie.
  • Polona - Czytaj on-line

3 miliony obiektów cyfrowych – książek, czasopism, rękopisów, starodruków, map, rysunków, grafik, fotografii, pocztówek, nut i druków ulotnych – dostępnych jest w Internecie dzięki cyfrowej Bibliotece Narodowej POLONA.
  • Legimi #TerazCzasNaCzytanie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Legimi.
  • #zostanwdomu

Drodzy Czytelnicy, Dbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo bliskich.
  • Zamknięta Biblioteka

• Informacja

Zwracamy się z uprzejmą prośbą aby osoby z infekcjami pozostały w domu i nie przychodziły do biblioteki.
  • Relacja ze spotkania z Igorem Brejdygantem

• Spotkanie z Igorem Brejdygantem

Zapraszamy 22 lutego o godz. 16:00 na spotkanie z Igorem Brejdygantem. Na wszystkich uczestników będzie czekał poczęstunek. Spotkanie poprowadzi Maciej Dziewięcki. Wstęp wolny.
  • Ferie 2020 w Bibliotece

Zapraszamy na zajęcia i pokazy filmów podczas ferii. Od 10 do 14 lutego codziennie o godz. 12.00 wyświetlamy bajki w Oddziale dla dzieci. Każdego dnia proponujemy ciekawe zajęcia w Bibliotece i naszym Lokalnym Centrum Kompetencji.
  • Nie żyje Pan Dariusz Biernacki

Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i wszystkim bliskim Pana Dariusza Biernackiego.