• Ferie 2020 w Bibliotece

Zapraszamy na zajęcia i pokazy filmów podczas ferii. Od 10 do 14 lutego codziennie o godz. 12.00 wyświetlamy bajki w Oddziale dla dzieci. Każdego dnia proponujemy ciekawe zajęcia w Bibliotece i naszym Lokalnym Centrum Kompetencji.
  • Nie żyje Pan Dariusz Biernacki

Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i wszystkim bliskim Pana Dariusza Biernackiego.
  • Biblioteka uruchamia dostęp do Legimi.

Od 8 stycznia 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku uruchomiła dostęp do bazy elektronicznych książek pod nazwą "Legimi". Czytelnik pobierając kod (osobiście w Bibliotece) uzyskuje dostęp do kilkuset książek, które może czytać przy użyciu, komputera, laptopa czy smartfona. Dostęp do bazy jest bezpłatny, wystarczy być zarejestrowanym czytelnikiem MBP w Milanówku.
  • Biblioteka na święta

Zapraszamy do odwiedzin biblioteki w okresie świątecznym w poniższych godzinach. A dla wszystkich zapominalskich zachęcamy do zwrotu wypożyczonych zbiorów bez ponoszenia kosztów przetrzymania, w terminie od 16 grudnia do 4 stycznia.
  • Mikołajkowe CzytaSie

Przed nami kolejne spotkanie z najmłodszymi czytelnikami. Tym razem będzie to mikołajkowe wydanie CzytaSie Widzimy się w piątek 6.12 ale wyjątkowo o g.16.00.
  • LCK - Święty Mikołaj

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z modelowania przy użyciu Pióra 3D.
  • Spotkanie autorskie z Alicją Urbanik-Kopeć

Zapraszamy na spotkanie z Alicją Urbanik-Kopeć, autorką książek „Anioł w domu, mrówka w fabryce” oraz „Instrukcja nadużycia. Służące w XIX-wiecznych polskich domach”
  • Wirtualna wystawa „Milanówek dawny i obecny”

Zachęcamy do obejrzenia naszej wystawy, na której znajdziecie Państwo najbardziej charakterystyczne miejsca Milanówka czyli wiadukt, dom Piekarskiego, ulicę Warszawską, basen miejski czy kościół św. Jadwigi Śląskiej.
  • Biblioteka informuje

• Nocna Strefa w Bibliotece