• CzytaSie

Rozpoczynamy kolejny cykl spotkań czytelniczych dla najmłodszych "CzytaSie" Już od piątku (11.10) zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat do Oddziału dla dzieci na wspólne czytanie, gry, prace plastyczne i wiele innych atrakcji. CzytaSie odbywać się będą co drugi piątek o g.16.30. Wstęp wolny!!!
  • Nieczynna biblioteka 5.10.2019 r.

• Zapisy na Kursy w LCK!

Rozpoczęły się zapisy na Kursy w Lokalnym Centrum Kompetencji. Dzwońcie pod nr 22 755 81 13 lub przychodźcie do Biblioteki w Milanówku.
  • Archiwa Rodzinne Niepodległej

W Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku, będącym jednym z oddziałów Archiwum Państwowego w Warszawie po raz pierwszy odbędzie się spotkanie w ramach ogólnopolskiego projektu „Archiwa Rodzinne Niepodległej”.
  • DKK 24.09.2019 r.

Po wakacyjnej przerwie ponownie rusza Dyskusyjny Klub Książki i zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie w milanowskiej bibliotece.
  • Noc Bibliotek w Milanówku

Przed Milanowską Biblioteką kolejne wyzwanie!
  • Już jutro Narodowe czytanie!

Posłuchajcie "rozgrzewki" czyli fragmentu Katarynki" Bolesława Prusa wykonaniu Weroniki, Oli, Julki i Maćka ze szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku. Zapraszamy jutro, w sobotę 7 września o godzinie 12.00 do Biblioteki!
  • Narodowe Czytanie 2019

Zapraszamy na wspólne obchody ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie".
  • Nabór - Bibliotekarz - archiwista

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku ogłasza nabór na stanowisko bibliotekarza - archiwisty
  • Remont w Bibliotece

Biblioteka będzie nieczynna od 5.08 do 17.08