• Nocowanki w Bibliotece - Szalony Chemik

Przed nami kolejna noc pełna wrażeń, z fascynującymi eksperymentami i ciekawą książką. Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na Nocowankę w bibliotece pn. "Szalony chemik".
  • Akademia Talentów - Wikingowie

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza dzieci na pierwszy w tym roku akademickim wykład Akademii Talentów. Tym razem cofniemy się w czasie do niezwykle ciekawej epoki Wikingów.
  • Nieczynna Biblioteka 13.10.2018

• Pierwsze Nocowanki i Warsztaty szybkiego czytania za nami

Zarówno Warsztaty z szybkiego czytania, jak i Nocowanki organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Za nami pierwsza, pełna wrażeń noc w Bibliotece oraz kilka spotkań w ramach nauki szybkiego czytania.
  • DKK 25.09.18

Po wakacyjnej przerwie Dyskusyjny Klub Książki ponownie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie w bibliotece
  • Narodowe Czytanie 2018

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku zrealizowanego w związku z Narodowym Czytaniem w Milanówku.
  • Piknik Naukowy z Akademią Talentów

Już 9 września zapraszamy na pierwszą w tym roku odsłonę Akademii Talentów, która odbędzie się podczas Święta Miasta!
  • Narodowe Czytanie 2018

W sobotę, 8 września, już po raz kolejny w całej Polsce odbędzie się akcja - Narodowe Czytanie.
  • Biblioteka zaprasza na Nocowanki

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza na Nocowanki, czyli cykl 4 spotkań dla dzieci, które będą się odbywać w niekonwencjonalnych godzinach od 20.00 do 8.00 rano. W programie wspólne czytanie, zabawy, animacje, projekcja filmu – cały wieczór wypełniony po brzegi atrakcjami.
  • Biblioteka zaprasza na warsztaty szybkiego czytania

Zapraszamy na cykl warsztatów szybkiego czytania dla dwóch grup wiekowych 12-15 lat i 60 plus. Pierwsza tura warsztatów szybkiego czytania dla obu grup rusza już 5 września, druga 31 października.